BENİM ÖDÜLÜM

BENİM ÖDÜLÜM

Bir gün e-postama gelen  ileti ile o kadar heyecanlandım ki işte bu dedim.

Bu benim ödülüm.

ga24.jpgÖğretmen Akademisi Vakfı’nda çalışmaya başlayalı 10. ayını doldurmak üzereydi. Birkaç gün önce Gaziantep ilinin Nurdağı ilçesinin Sakçagözü Beldesindeki Sakçagözü İlköğretim Okulunda Mahmut Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenlerinin katıldığı “Öğrenen Lider Öğretmen” seminer çalışması yapmıştık.

 

 ga25.jpg                                 

Okuldan ayrılırken okulun bahçe kapısına yaklaştığımız sırada okul müdür vekili Ökkeş Yavuz’un seslenmesi ile başımı geri çevirdim uzakta olsa göz göze gelmiştik. Yusuf Hocam Yusuf  Hocam sizin eşeğiniz yok sihirli çantanız var. Aynı “Mustafa Güzelgöz” gibisiniz  yolunuz açık olsun gittiğiniz yerlerde bizden de söz edin dedi. “Mustafa Güzelgöz” benzetmesi ile bu güne kadar sözlü olarak aldığım en güzel ödüllerden biri idi.

Sevgili Öğretmenim Ökkeş YAVUZ güzel ödülün için teşekkür ederim.

Aradan birkaç gün geçmiştiki e-postama bir ileti düştü. Mahmut Çakmak İlköğretim Okulunda görev yapmakta ve okulun lojmanında kalan Genç Elif Esra KURNAZ öğretmenimin yüreği ve heyecanı ile yazdığı iletisinde hiç bir değişiklik yapmadan. Bana gelen yazılı ödülü sizlerle paylaşmak istiyorum.

27.10.2009. 21.32
Beğendiyseniz Paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir